Izet Hajrovic

Izet Hajrovic

Carte de vizită: Izet Hajrovic

Numele complet: Izet Hajrović

Vârsta: 29 ani

Înălțimea: 177

Data nașterii: 04.08.1991

Locul nașterii: Brugg, Elveţia

Naționalitatea: Bosnia

Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Statistici Izet Hajrovic în actualul sezon

Statistici în Champions League
Meciuri jucate
0
Minute jucate
0
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 0%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri

Meciuri Izet Hajrovic în sezonul

Ech.vsScor
Dinamo ZagrebMan.City (A)-100000
Ech.vsScor
Dinamo ZagrebȘahtior Donețk (A)------
Dinamo ZagrebAtalanta (D)------
Ech.vsScor
Dinamo ZagrebMan.City (D)------
Dinamo ZagrebȘahtior Donețk (D)-00000
Ech.vsScor
Dinamo ZagrebAtalanta (A)-00000
Ech.vsScor
Dinamo ZagrebFerencvarosi TC (A)
1-1
------
Dinamo ZagrebFerencvarosi TC (D)
0-4
------
Dinamo ZagrebRosenborg (A)
2-0
------
Dinamo ZagrebRosenborg (D)
1-1
------
Ech.vsScor
Dinamo ZagrebSaburtalo (D)
0-2
------
Dinamo ZagrebSaburtalo (A)
3-0
------

Statistici Izet Hajrovic în sezoanele precedente

2020

EchipaCompetiție
Bosnia & HerzegovinaEC Qualification32521000

2018-2019

EchipaCompetiție
Dinamo ZagrebDinamo Zagreb1. HNL179814010
Dinamo ZagrebDinamo ZagrebUEFA Europa League75703140
Dinamo ZagrebDinamo ZagrebUEFA Champions League65133120
Bosnia & HerzegovinaWC Qualification Europe42222020

2017-2018

EchipaCompetiție
Dinamo ZagrebDinamo Zagreb1. HNL159260010
BremenBundesliga91800030

2016-2017

EchipaCompetiție
BremenBundesliga104931010
Bosnia & HerzegovinaEC Qualification61560000
Bosnia & HerzegovinaKirin Cup21630000

2015-2016

EchipaCompetiție
EibarLa Liga71740000
EibarCopa del Rey21721001

2014-2015

EchipaCompetiție
BremenBundesliga197251000
BremenDFB Pokal32081000
Bosnia & HerzegovinaWC Qualification Europe3491000
Bosnia & HerzegovinaWorld Cup21280000

2013-2014

EchipaCompetiție
GalatasarayGalatasaraySüper Lig83680000
GalatasarayGalatasarayUEFA Champions League2440000
GalatasarayGalatasarayCup21161010
GrasshoppersSuper League1511146031
GrasshoppersUEFA Europa League2970000
GrasshoppersSchweizer Pokal2910000

2012-2013

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League3324648070
GrasshoppersSchweizer Pokal32582010

2011-2012

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League2112001021
GrasshoppersSchweizer Pokal21571000

2010-2011

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League219825030
GrasshoppersSchweizer Pokal2750000
GrasshoppersUEFA Europa League1740000

2009-2010

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League110000

Izet Hajrovic la echipa națională

SezonCompetiție

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii