Izet Hajrovic

Izet Hajrovic

Carte de vizită: Izet Hajrovic

Numele complet: Izet Hajrović

Vârsta: 28 ani

Înălțimea: 177

Data nașterii: 04.08.1991

Locul nașterii: Brugg, Elveţia

Naționalitatea: Bosnia

Statistici Izet Hajrovic în actualul sezon

Această rubrică este în reconstrucție

Statistici Izet Hajrovic în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
Dinamo Zagreb1. HNL179814010
Dinamo ZagrebUEFA Europa League75703140
Dinamo ZagrebUEFA Champions League65133120
Bosnia & HerzegovinaWC Qualification Europe42222020

2017-2018

EchipaCompetiție
Dinamo Zagreb1. HNL159260010
BremenBundesliga91800030

2016-2017

EchipaCompetiție
BremenBundesliga104931010
Bosnia & HerzegovinaEC Qualification61560000
Bosnia & HerzegovinaKirin Cup21630000

2015-2016

EchipaCompetiție
EibarLa Liga71740000
EibarCopa del Rey21721001

2014-2015

EchipaCompetiție
BremenBundesliga197251000
BremenDFB Pokal32081000
Bosnia & HerzegovinaWC Qualification Europe3491000
Bosnia & HerzegovinaWorld Cup21280000

2013-2014

EchipaCompetiție
GalatasaraySüper Lig83680000
GalatasarayCup21161010
GalatasarayUEFA Champions League2440000
GrasshoppersSuper League1511146031
GrasshoppersSchweizer Pokal2910000
GrasshoppersUEFA Europa League2970000

2012-2013

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League3324648070
GrasshoppersSchweizer Pokal32582010

2011-2012

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League2112001021
GrasshoppersSchweizer Pokal21571000

2010-2011

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League219825030
GrasshoppersSchweizer Pokal2750000
GrasshoppersUEFA Europa League1740000

2009-2010

EchipaCompetiție
GrasshoppersSuper League110000

Izet Hajrovic la echipa națională

SezonCompetiție

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii