Lamine Gassama
Carte de vizită: Lamine Gassama
Numele complet: Lamine Gassama
Vârsta: 36 ani
Înălțimea: 181
Data nașterii: 20.10.1989
Locul nașterii: Marseille, Franţa
Naționalitatea: Senegal
Statistici Lamine Gassama în actualul sezon
Statistici generale 2025-2026
- Meciuri jucate
- Minute jucate
- Goluri marcate
- Pase decisive
- Cartonașe galbene
- Cartonașe roșii
-
Titular%
-
Minute%
-
Participare la goluri%
Statisticile jucătorului Lamine Gassama au fost actualizate pe data de 01.01.1970 la ora 02:00
Meciuri Lamine Gassama în sezonul 2025-2026
| Ech. | vs | Scor |
|---|
Statistici Lamine Gassama în sezoanele precedente
2022
| Echipa | Competiție | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Challenge League | 25 | 1728 | 1 | 0 | 7 | 0 | |
| Schweizer Pokal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 |