Amadou Haidara


Carte de vizită: Amadou Haidara

  • Numele complet: Amadou Haidara
  • Vârsta: 28 ani
  • Înălțimea: 175
  • Data nașterii: 31.01.1998
  • Locul nașterii: Bamako, Mali
  • Naționalitatea: Mali
Empty

Statistici Amadou Haidara în actualul sezon

Statistici generale 2025-2026
  • Meciuri jucate
    9
  • Minute jucate
    294
  • Goluri marcate
    1
  • Pase decisive
    0
  • Cartonașe galbene
    0
  • Cartonașe roșii
    0
Statisticile jucătorului Amadou Haidara au fost actualizate pe data de 13.05.2026 la ora 01:16

Meciuri Amadou Haidara în sezonul 2025-2026

Meci
NiceNice
1-1
LensLens
- 0 0 0 0 0
LensLens
1-0
NantesNantes
65 0 0 0 0
LensLens
Paris Saint-GermainPSG
- - - - - -
Legendă:
Titular
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonaș roșu

Statistici Amadou Haidara în sezoanele precedente