Andrés Guardado

Andrés Guardado

Carte de vizită: Andrés Guardado

Numele complet: José Andrés Guardado Hernández

Vârsta: 34 ani

Înălțimea: 169

Data nașterii: 28.09.1986

Locul nașterii: Guadalajara, Mexic

Naționalitatea: Mexic

Betis

Statistici Andrés Guardado în actualul sezon

Statistici în La Liga 2020-2021
Meciuri jucate
24
Minute jucate
1320
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 45%
    Titular
  • 39%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statistici în Copa del Rey 2020-2021
Meciuri jucate
3
Minute jucate
168
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 20%
    Titular
  • 33%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Andrés Guardado au fost actualizate pe data de 30.05.2021 la ora 15:52

Meciuri Andrés Guardado în sezonul 2020-2021

Ech.vsScor
Valladolid (D)-710000
Granada (A)-10000
Eibar (D)-900000
Huesca (A)-70000
Celta Vigo (D)-660000
Ech.vsScor
Elche (D)------
Atletico (A)------
Valencia (A)-00000
Bilbao (A)-120000
Real Madrid (D)-880000
Ech.vsScor
Alavés (A)-450000
Sevilla (D)-640000
Levante (A)-900000
Ech.vsScor
Osasuna (A)-40000
Bilbao (A)-330000
Barcelona (A)-900000
Villarreal (D)-900000
Getafe (A)-790000
Cádiz (D)-810000
Ech.vsScor
Sevilla (A)------
Mutilvera (D)------
Huesca (D)------
Sporting Gijon (D)-450000
Celta Vigo (A)-220000
R.Sociedad (D)-560000
R.Sociedad (A)-00000
Ech.vsScor
Osasuna (D)-810000
Villarreal (A)-450000
Ucam Murcia (D)-900000
Granada (D)------
Cádiz (A)-900000
Levante (D)-650000
Ech.vsScor
Elche (A)------
Barcelona (D)------
Bilbao (D)-280000
Eibar (A)-540000
Ech.vsScor
Valencia (D)-10000
R.Sociedad (A)------
Atletico (D)------
Ech.vsScor
Alavés (D)------
Valladolid (A)------
Real Madrid (A)------
Getafe (D)------

Statistici Andrés Guardado în sezoanele precedente

2019-2020

EchipaCompetiție
BetisPrimera Division2820550290
BetisCopa del Rey2760000

2018-2019

EchipaCompetiție
BetisPrimera Division3123390480
BetisCopa del Rey64520000
BetisUEFA Europa League53420000

2017-2018

EchipaCompetiție
BetisPrimera Division2922672870
BetisCopa del Rey1440000

2016-2017

EchipaCompetiție
PSV EindhovenEindhovenEredivisie2722732920
PSV EindhovenEindhovenUEFA Champions League43310010
PSV EindhovenEindhovenKNVB Beker1900000

2015-2016

EchipaCompetiție
PSV EindhovenEindhovenEredivisie2521901940
PSV EindhovenEindhovenUEFA Champions League76270130
PSV EindhovenEindhovenKNVB Beker1900000

2014-2015

EchipaCompetiție
PSV EindhovenEindhovenEredivisie2823071020
PSV EindhovenEindhovenUEFA Europa League65300030
PSV EindhovenEindhovenKNVB Beker11200010

2013-2014

EchipaCompetiție
ValenciaPrimera Division1610430030
ValenciaUEFA Europa League32700010
ValenciaCopa del Rey32700000
LeverkusenBundesliga 142680020
LeverkusenUEFA Champions League21800010
LeverkusenDFB Pokal11200000

2012-2013

EchipaCompetiție
ValenciaPrimera Division3223621060
ValenciaUEFA Champions League76050000
ValenciaCopa del Rey52310000

2011-2012

EchipaCompetiție
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaSegunda División36307711040
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaCopa del Rey1170000

2010-2011

EchipaCompetiție
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaPrimera Division2014782040

2009-2010

EchipaCompetiție
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaLa Liga2620103010
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaCopa del Rey1901000

2008-2009

EchipaCompetiție
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaLa Liga2924292010
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaUEFA Europa League86051020

2007-2008

EchipaCompetiție
Deportivo La CorunaDeportivo La CorunaLa Liga2619365030

2006-2007

EchipaCompetiție
AtlasLiga MX3203000

2005-2006

EchipaCompetiție
AtlasLiga MX2601000

Andrés Guardado la echipa națională

SezonCompetiție
2018World Cup43070010
2017Confederations Cup32400020
2016Copa America32530020
2014World Cup43331010
2013Confederations Cup32510010
2010World Cup31420000
2007Copa America42521010
2006World Cup1660000

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii