Benjamin Stambouli
Carte de vizită: Benjamin Stambouli
- Numele complet: Benjamin Stambouli
- Vârsta: 35 ani
- Înălțimea: 180
- Data nașterii: 13.08.1990
- Locul nașterii: Marseille, Franţa
- Naționalitatea: Franţa
Statistici Benjamin Stambouli în actualul sezon
Statistici generale 2025-2026
- Meciuri jucate19
- Minute jucate986
- Goluri marcate0
- Pase decisive0
- Cartonașe galbene0
- Cartonașe roșii0
Statisticile jucătorului Benjamin Stambouli au fost actualizate pe data de 04.05.2026 la ora 15:21
Meciuri Benjamin Stambouli în sezonul 2025-2026
| Meci | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
1-2
|
✔ | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Legendă:
Titular
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonaș roșu
Statistici Benjamin Stambouli în sezoanele precedente
2022
| Echipa | Competiție | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | 30 | 2114 | 1 | 4 | 4 | 0 | |
| Cup | 1 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Legendă:
Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive