Caner Erkin
Carte de vizită: Caner Erkin
- Numele complet: Caner Erkin
- Vârsta: 36 ani
- Înălțimea: 181
- Data nașterii: 04.10.1988
- Locul nașterii: Balıkesir, Turcia
- Naționalitatea: Turcia
Statistici Caner Erkin în actualul sezon
Statistici generale 2025-2026
- Meciuri jucate26
- Minute jucate1483
- Goluri marcate0
- Pase decisive5
- Cartonașe galbene5
- Cartonașe roșii1
Statisticile jucătorului Caner Erkin au fost actualizate pe data de 25.05.2025 la ora 17:25
Meciuri Caner Erkin în sezonul 2025-2026
Statistici Caner Erkin în sezoanele precedente
2022
| Echipa | Competiție | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | 12 | 1080 | 0 | 6 | 2 | 0 | |
| Süper Lig | 7 | 327 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Legendă:
Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive