Claudio Beauvue

Claudio Beauvue

Carte de vizită: Claudio Beauvue

Numele complet: Claudio Beauvue

Vârsta: 32 ani

Înălțimea: 174

Data nașterii: 16.04.1988

Locul nașterii: Saint-Claude, Guadeloupe

Naționalitatea: Guadeloupe

Statistici Claudio Beauvue în actualul sezon

    Statisticile jucătorului Claudio Beauvue au fost actualizate pe data de 01.01.1970 la ora 02:00

    Meciuri Claudio Beauvue în sezonul 2019-2020

    Ech.vsScor
    Osasuna (A)------
    Mérida (D)------
    18 ianuarie 2020: TRANSFER de la Celta Vigo la Deportivo La Coruna
    Ech.vsScor
    Leganés (D)------
    Mallorca (A)------
    Peña Azagresa (D)------
    Levante (D)------
    Ech.vsScor
    Real Madrid (A)------
    Valencia (A)------
    Sevilla (D)------

    Statistici Claudio Beauvue în sezoanele precedente

    2018-2019

    EchipaCompetiție
    CaenLigue 12514983010
    CaenCoupe de France32650000

    2017-2018

    EchipaCompetiție
    LeganésLa Liga2816692040
    LeganésCopa del Rey74821000

    2016-2017

    EchipaCompetiție
    Celta VigoLa Liga136521210
    Celta VigoUEFA Europa League6971000

    2015-2016

    EchipaCompetiție
    Celta VigoLa Liga105051010
    Celta VigoCopa del Rey3370000
    LyonLigue 11912815200
    LyonUEFA Champions League61930000
    LyonCoupe de la Ligue21722000
    LyonCoupe de France1901000

    2014-2015

    EchipaCompetiție
    GuingampLigue 136299317010
    GuingampUEFA Europa League87205010
    GuingampCoupe de France53584000
    GuingampCoupe de la Ligue21471000

    2013-2014

    EchipaCompetiție
    GuingampLigue 13622915021
    GuingampCoupe de France54492000
    GuingampCoupe de la Ligue1160000

    2012-2013

    EchipaCompetiție
    BastiaLigue 1157671000
    ChateaurouxLigue 22118576040
    ChateaurouxCoupe de France1901000
    ChateaurouxCoupe de la Ligue11200000

    2011-2012

    EchipaCompetiție
    ChateaurouxLigue 237298110020
    ChateaurouxCoupe de France42780000
    ChateaurouxCoupe de la Ligue11200000

    2010-2011

    EchipaCompetiție
    Estac TroyesLigue 2195932020
    Estac TroyesCoupe de la Ligue1800000

    2009-2010

    EchipaCompetiție
    Estac TroyesCoupe de la Ligue1611000

    2008-2009

    EchipaCompetiție
    Estac TroyesLigue 23719733020

    Claudio Beauvue la echipa națională

    SezonCompetiție

    Legendă:

    Meciuri jucate
    Minute jucate
    Goluri marcate
    Pase decisive
    Cartonașe galbene
    Cartonașe roșii