Claudio Beauvue

Claudio Beauvue

Carte de vizită: Claudio Beauvue

Numele complet: Claudio Beauvue

Vârsta: 31 ani

Înălțimea: 174

Data nașterii: 16.04.1988

Locul nașterii: Saint-Claude, Guadeloupe

Naționalitatea: Guadeloupe

Celta Vigo

Statistici Claudio Beauvue în actualul sezon

Această rubrică este în reconstrucție

Statistici Claudio Beauvue în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
CaenLigue 12514983010
CaenCoupe de France32650000

2017-2018

EchipaCompetiție
LeganésLa Liga2816692040
LeganésCopa del Rey74821000

2016-2017

EchipaCompetiție
Celta VigoLa Liga136521210
Celta VigoUEFA Europa League6971000

2015-2016

EchipaCompetiție
Celta VigoLa Liga105051010
Celta VigoCopa del Rey3370000
LyonLigue 11912815200
LyonUEFA Champions League61930000
LyonCoupe de la Ligue21722000
LyonCoupe de France1901000

2014-2015

EchipaCompetiție
GuingampLigue 136299317010
GuingampUEFA Europa League87205010
GuingampCoupe de France53584000
GuingampCoupe de la Ligue21471000

2013-2014

EchipaCompetiție
GuingampLigue 13622915021
GuingampCoupe de France54492000
GuingampCoupe de la Ligue1160000

2012-2013

EchipaCompetiție
BastiaLigue 1157671000
ChateaurouxLigue 22118576040
ChateaurouxCoupe de la Ligue11200000
ChateaurouxCoupe de France1901000

2011-2012

EchipaCompetiție
ChateaurouxLigue 237298110020
ChateaurouxCoupe de France42780000
ChateaurouxCoupe de la Ligue11200000

2010-2011

EchipaCompetiție
Estac TroyesLigue 2195932020
Estac TroyesCoupe de la Ligue1800000

2009-2010

EchipaCompetiție
Estac TroyesCoupe de la Ligue1611000

2008-2009

EchipaCompetiție
Estac TroyesLigue 23719733020

Claudio Beauvue la echipa națională

SezonCompetiție

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii