Daniel Hanslik


Carte de vizită: Daniel Hanslik

  • Numele complet: Daniel Patrick Hanslik
  • Vârsta: 29 ani
  • Înălțimea: 186
  • Data nașterii: 06.10.1996
  • Locul nașterii: Bad Hersfeld, Germania
  • Naționalitatea: Germania
Empty

Statistici Daniel Hanslik în actualul sezon

Statistici generale 2025-2026
  • Meciuri jucate
    14
  • Minute jucate
    774
  • Goluri marcate
    3
  • Pase decisive
    3
  • Cartonașe galbene
    1
  • Cartonașe roșii
    0
Statisticile jucătorului Daniel Hanslik au fost actualizate pe data de 20.12.2025 la ora 16:25

Meciuri Daniel Hanslik în sezonul 2025-2026

Meci
Hertha BerlinHertha Berlin
6-1
FC KaiserslauternFC Kaiserslautern
- 16 0 0 0 0
FC KaiserslauternFC Kaiserslautern
Dynamo DresdaDynamo Dresda
✔ 90 0 1 1 0
Arminia BielefeldBielefeld
FC KaiserslauternFC Kaiserslautern
✔ 60 0 0 0 0
FC KaiserslauternFC Kaiserslautern
FC MagdeburgFC Magdeburg
✔ 90 1 0 0 0
Legendă:
Titular
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonaș roșu

Statistici Daniel Hanslik în sezoanele precedente