Danilo Larangeira

Danilo Larangeira

Carte de vizită: Danilo Larangeira

Numele complet: Danilo Larangeira

Vârsta: 36 ani

Înălțimea: 184

Data nașterii: 10.05.1984

Locul nașterii: São Bernardo do Campo, Brazilia

Naționalitatea: Brazilia

Bologna

Statistici Danilo Larangeira în actualul sezon

Statistici în Serie A 2019-2020
Meciuri jucate
30
Minute jucate
2642
Goluri marcate
2
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
11
Cartonașe roșii
1
  • 79%
    Titular
  • 77%
    Minute
  • 4%
    Participare la goluri
Statistici în Coppa Italia 2019-2020
Meciuri jucate
1
Minute jucate
90
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 50%
    Titular
  • 50%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Danilo Larangeira au fost actualizate pe data de 03.08.2020 la ora 00:39

Meciuri Danilo Larangeira în sezonul 2019-2020

Ech.vsScor
01 iulie 2019: TRANSFER de la Udinese la Bologna
Cagliari (A)-900000
Inter (D)-900010
Sassuolo (A)-00000
Parma (D)-901000
Napoli (A)-900000
AC Milan (D)-590000
Atalanta (D)-900010
Lecce (A)-900000
Fiorentina (D)-840000
Ech.vsScor
Torino (D)------
Atalanta (A)------
Ech.vsScor
Fiorentina (A)------
Ech.vsScor
Inter (A)------
Brescia (D)------
Verona (A)------
Bologna (D)-900000
Ech.vsScor
Lecce (D)------
Sassuolo (A)------
Juventus (D)------
AC Milan (D)------
Parma (D)------
Ech.vsScor
Lazio (D)------
Bologna (A)-00000
Napoli (A)------
Juventus (D)------
Cagliari (A)------
Ech.vsScor
Genoa (D)------
Spal (A)------
Sampdoria (D)------
Ech.vsScor
Fiorentina (D)------
Torino (A)------
Atalanta (D)------
AS Roma (A)------
Ech.vsScor
Parma (A)------
Inter (D)------
Brescia (A)------
Verona (D)------
Bologna (A)-00000
Ech.vsScor
Sudtirol (A)------
AC Milan (A)------
Sassuolo (D)------

Statistici Danilo Larangeira în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
BolognaSerie A3530811040
BolognaCoppa Italia1900000

2017-2018

EchipaCompetiție
UdineseSerie A3227781080
UdineseCoppa Italia32701000

2016-2017

EchipaCompetiție
UdineseSerie A3632042191
UdineseCoppa Italia1900000

2015-2016

EchipaCompetiție
UdineseSerie A34294700101
UdineseCoppa Italia32000000

2014-2015

EchipaCompetiție
UdineseSerie A3733302070
UdineseCoppa Italia33300010

2013-2014

EchipaCompetiție
UdineseSerie A3632401080
UdineseUEFA Europa League43600000
UdineseCoppa Italia32700020

2012-2013

EchipaCompetiție
UdineseSerie A32281720100
UdineseUEFA Europa League65400010
UdineseUEFA Champions League22100010
UdineseCoppa Italia1900000

2011-2012

EchipaCompetiție
UdineseSerie A3733251060
UdineseUEFA Europa League98101030
UdineseUEFA Champions League21800000
UdineseCoppa Italia1900000
PalmeirasPaulista A11613281051
PalmeirasCopa do Brasil76301020
PalmeirasSerie A43600010

2010

EchipaCompetiție
PalmeirasSerie A2824911040
PalmeirasPaulista A11715251030
PalmeirasCopa do Brasil87200010

2009

EchipaCompetiție
PalmeirasSerie A3530723050
PalmeirasPaulista A11715300050

Danilo Larangeira la echipa națională

SezonCompetiție

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii