Erik Pieters
Carte de vizită: Erik Pieters
- Numele complet: Erik Pieters
- Vârsta: 36 ani
- Înălțimea: 183
- Data nașterii: 07.08.1988
- Locul nașterii: Tiel, Olanda
- Naționalitatea: Olanda
Statistici Erik Pieters în actualul sezon
Statistici generale 2025-2026
- Meciuri jucate1
- Minute jucate1
- Goluri marcate0
- Pase decisive0
- Cartonașe galbene0
- Cartonașe roșii0
Statisticile jucătorului Erik Pieters au fost actualizate pe data de 04.05.2025 la ora 04:34
Meciuri Erik Pieters în sezonul 2025-2026
| Meci | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Legendă:
Titular
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonaș roșu
Statistici Erik Pieters în sezoanele precedente
2022
| Echipa | Competiție | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 36 | 2969 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Legendă:
Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive