Francesco Totti
Carte de vizită: Francesco Totti
Numele complet: Francesco Totti
Vârsta: 49 ani
Înălțimea: 180
Data nașterii: 27.09.1976
Locul nașterii: Roma, Italia
Naționalitatea: Italia
Statistici Francesco Totti în actualul sezon
Statistici generale 2025-2026
- Meciuri jucate
- Minute jucate
- Goluri marcate
- Pase decisive
- Cartonașe galbene
- Cartonașe roșii
-
Titular%
-
Minute%
-
Participare la goluri%
Statisticile jucătorului Francesco Totti au fost actualizate pe data de 01.01.1970 la ora 02:00
Meciuri Francesco Totti în sezonul 2025-2026
| Ech. | vs | Scor |
|---|
Statistici Francesco Totti în sezoanele precedente
| Echipa | Competiție |
|---|