James Milner

James Milner

Carte de vizită: James Milner

Numele complet: James Philip Milner

Vârsta: 34 ani

Înălțimea: 175

Data nașterii: 04.01.1986

Locul nașterii: Leeds, Anglia

Naționalitatea: Anglia

Liverpool

Statistici James Milner în actualul sezon

Statistici în Premier League 2020-2021
Meciuri jucate
1
Minute jucate
27
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 15%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statistici în Community Shield 2020-2021
Meciuri jucate
1
Minute jucate
59
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 100%
    Titular
  • 66%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului James Milner au fost actualizate pe data de 20.09.2020 la ora 20:53

Meciuri James Milner în sezonul 2020-2021

Ech.vsScor
Leeds (A)-00000
Chelsea (D)-270000
Ech.vsScor
Arsenal (D)-590010

Statistici James Milner în sezoanele precedente

2019-2020

EchipaCompetiție
LiverpoolPremier League229262240
LiverpoolUEFA Champions League84150110
LiverpoolFIFA Club World Cup2940010
LiverpoolFA Cup2290010
LiverpoolLeague Cup21802100
LiverpoolUEFA Super Cup1640000

2018-2019

EchipaCompetiție
LiverpoolPremier League3117855460
LiverpoolUEFA Champions League129022210
LiverpoolFA Cup1900010
LiverpoolLeague Cup1600010

2017-2018

EchipaCompetiție
LiverpoolPremier League3217620330
LiverpoolUEFA Champions League139220810
LiverpoolFA Cup21021000

2016-2017

EchipaCompetiție
LiverpoolPremier League3631607350
LiverpoolLeague Cup42780000

2015-2016

EchipaCompetiție
LiverpoolPremier League282416511100
LiverpoolUEFA Europa League1210132300
LiverpoolLeague Cup44160000
LiverpoolFA Cup1190000

2014-2015

EchipaCompetiție
Man.CityPremier League3217425060
Man.CityUEFA Champions League85891000
Man.CityFA Cup21802000
Man.CityLeague Cup21630010

2013-2014

EchipaCompetiție
Man.CityPremier League3113581030
Man.CityUEFA Champions League63571030
Man.CityFA Cup43070020
Man.CityLeague Cup33000000

2012-2013

EchipaCompetiție
Man.CityPremier League2617204011
Man.CityFA Cup64090010
Man.CityUEFA Champions League2790000
Man.CityLeague Cup11200000

2011-2012

EchipaCompetiție
Man.CityPremier League2615793030
Man.CityUEFA Champions League42100000
Man.CityLeague Cup31280000
Man.CityUEFA Europa League21220000
Man.CityFA Cup1900000

2010-2011

EchipaCompetiție
Man.CityPremier League3220480040
Man.CityUEFA Europa League52660000
Man.CityFA Cup32701010
Man.CityLeague Cup1190000

2009-2010

EchipaCompetiție
Aston VillaPremier League3631747050
Aston VillaLeague Cup65704020
Aston VillaFA Cup54370010
Aston VillaUEFA Europa League21801000

2008-2009

EchipaCompetiție
Aston VillaPremier League3628783060
Aston VillaUEFA Europa League42950000
Aston VillaFA Cup32703010

2007-2008

EchipaCompetiție
NewcastlePremier League2922302030

2006-2007

EchipaCompetiție
NewcastlePremier League3526823030

2005-2006

EchipaCompetiție
Aston VillaPremier League2723381030

2004-2005

EchipaCompetiție
NewcastlePremier League2512611000

2003-2004

EchipaCompetiție
LeedsPremier League3023813020

James Milner la echipa națională

SezonCompetiție
2016Euro Championship130000
2014World Cup1760000
2014WC Qualification Europe84761010
2012Euro Championship64090030
2010WC Qualification Europe3650000
2010World Cup31850010

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii