Jeffrey Hendrick

Jeffrey Hendrick

Carte de vizită: Jeffrey Hendrick

Numele complet: Jeff Hendrick

Vârsta: 27 ani

Înălțimea: 185

Data nașterii: 31.01.1992

Locul nașterii: Dublin, Irlanda

Naționalitatea: Irlanda

Statistici Jeffrey Hendrick în actualul sezon

Această rubrică este în reconstrucție

Statistici Jeffrey Hendrick în sezoanele precedente

2020

EchipaCompetiție
Rep. Of IrelandEC Qualification54501000

2018-2019

EchipaCompetiție
BurnleyPremier League3220693040
BurnleyUEFA Europa League64720000
BurnleyFA Cup21800000
BurnleyLeague Cup1160000
Rep. Of IrelandWC Qualification Europe97961120
Rep. Of IrelandUEFA Nations League43600000

2017-2018

EchipaCompetiție
BurnleyPremier League3423422210
BurnleyFA Cup1900000
BurnleyLeague Cup1900000

2016-2017

EchipaCompetiție
BurnleyPremier League3226952161
BurnleyFA Cup31280000
DerbyChampionship21020010
DerbyLeague Cup180000
Rep. Of IrelandEuropean Championship43600020

2015-2016

EchipaCompetiție
DerbyChampionship3321132350
DerbyFA Cup1140000
DerbyLeague Cup1900000

2014-2015

EchipaCompetiție
DerbyChampionship4130557050
DerbyLeague Cup42842000
DerbyFA Cup21800010

2013-2014

EchipaCompetiție
DerbyChampionship3321195020
DerbyLeague Cup1900000
DerbyFA Cup1900000

2012-2013

EchipaCompetiție
DerbyChampionship4538556040
DerbyFA Cup21801000

2011-2012

EchipaCompetiție
DerbyChampionship4235123010
DerbyFA Cup1900000

2010-2011

EchipaCompetiție
DerbyChampionship3190000

Jeffrey Hendrick la echipa națională

SezonCompetiție

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii