Rubén Bover
Carte de vizită: Rubén Bover
- Numele complet: Rubén Bover Izquierdo
- Vârsta: 31 ani
- Înălțimea: 178
- Data nașterii: 24.06.1992
- Locul nașterii: Palma de Mallorca, Spania
- Naționalitatea: Spania
Statistici Rubén Bover în actualul sezon
Statistici generale 2025-2026
- Meciuri jucate32
- Minute jucate1871
- Goluri marcate1
- Pase decisive1
- Cartonașe galbene4
- Cartonașe roșii1
Statisticile jucătorului Rubén Bover au fost actualizate pe data de 03.06.2024 la ora 01:32
Meciuri Rubén Bover în sezonul 2025-2026
| Meci | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ✔ | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Legendă:
Titular
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonaș roșu