Thiago Maia

Thiago Maia

Carte de vizită: Thiago Maia

Numele complet: Thiago Maia Alencar

Vârsta: 22 ani

Înălțimea: 179

Data nașterii: 23.03.1997

Locul nașterii: Boa Vista, Brazilia

Naționalitatea: Brazilia

Lille

Statistici Thiago Maia în actualul sezon

Statistici în Ligue 1 2019-2020
Meciuri jucate
3
Minute jucate
48
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 3%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statistici în Coupe de France 2019-2020
Meciuri jucate
1
Minute jucate
19
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 11%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statistici în Champions League 2019-2020
Meciuri jucate
1
Minute jucate
66
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 17%
    Titular
  • 12%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri

Meciuri Thiago Maia în sezonul 2019-2020

Ech.vsScor
Raon l'Etape (D)
2-3
-190000
Amiens (A)
2-0
------
Dijon (D)
1-0
------
Gonfreville (D)
0-2
------
Lyon (D)
22:10
------
Ech.vsScor
Lyon (D)
0-1
------
Brest (A)
1-0
------
Chelsea (D)
2-1
-660000
Montpellier (A)
2-1
------
AS Monaco (D)
0-3
-00000
AS Monaco (D)
5-1
-00000
Ech.vsScor
Marseille (D)
2-1
------
Valencia (D)
4-1
------
Metz (A)
0-0
-00000
PSG (D)
2-0
-00000
Ajax Amsterdam (A)
0-2
------
Dijon (A)
1-0
------
Ech.vsScor
Chelsea (A)
1-2
------
Nimes (A)
2-2
-00000
Toulouse (D)
2-1
-20000
Valencia (A)
1-1
------
Bordeaux (A)
3-0
------
Ech.vsScor
Reims (D)
2-0
------
Angers (A)
2-1
------
Ajax Amsterdam (D)
3-0
------
Rennes (D)
1-1
------
Strasbourg (A)
2-0
------
Nice (D)
1-1
------
Ech.vsScor
Nantes (A)
2-1
-350000
Amiens (D)
1-0
-110000
St-Étienne (A)
3-0
------

Statistici Thiago Maia în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
LilleLigue 12410120140
LilleCoupe de la Ligue1900000
LilleCoupe de France1900000

2017-2018

EchipaCompetiție
LilleLigue 13424660030
LilleCoupe de la Ligue21350000
LilleCoupe de France1901000
SantosPaulista A11210640220
SantosSerie A1210001140
SantosCopa do Brasil21800010

2016

EchipaCompetiție
SantosSerie A3127080140
SantosPaulista A11714020040
SantosCopa do Brasil43590010

2015

EchipaCompetiție
SantosSerie A2820112050
SantosCopa do Brasil96970000

2014

EchipaCompetiție
SantosSerie A1110000

Thiago Maia la echipa națională

SezonCompetiție

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii