Éder Militão

Éder Militão

Carte de vizită: Éder Militão

Numele complet: Éder Gabriel Militão

Vârsta: 22 ani

Înălțimea: 186

Data nașterii: 18.01.1998

Locul nașterii: Sertãozinho, Brazilia

Naționalitatea: Brazilia

Real Madrid

Statistici Éder Militão în actualul sezon

Statistici în La Liga 2020-2021
Meciuri jucate
2
Minute jucate
135
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 10%
    Titular
  • 15%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statistici în Champions League 2020-2021
Meciuri jucate
1
Minute jucate
90
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 20%
    Titular
  • 20%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Éder Militão au fost actualizate pe data de 02.12.2020 la ora 18:31

Meciuri Éder Militão în sezonul 2020-2021

Ech.vsScor
Șahtior Donețk (D)-00000
Ech.vsScor
Inter (A)------
Valencia (D)------
Villarreal (D)------
Inter (D)------
Alavés (A)-00000
Ech.vsScor
Levante (D)------
Cádiz (A)-450010
Șahtior Donețk (A)-900010
Barcelona (D)-00000
M'gladbach (D)-00000
Huesca (A)-900000
Ech.vsScor
R.Sociedad (D)------
Betis (D)------
Valladolid (A)------

Statistici Éder Militão în sezoanele precedente

2019-2020

EchipaCompetiție
Real MadridPrimera Division1510180030
Real MadridUEFA Champions League32700000
Real MadridCopa del Rey21800010

2018

EchipaCompetiție
FC PortoPrimeira Liga2926003100
FC PortoUEFA Champions League98232020
FC PortoTaça de Portugal54220000
Sao PauloPaulista A11412420130
Sao PauloSerie A1311211160
Sao PauloCopa Do Brasil65401020

2017

EchipaCompetiție
Sao PauloSerie A2217152011

Éder Militão la echipa națională

SezonCompetiție
2019Copa America1130000

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii