Jordan Amavi


Carte de vizită: Jordan Amavi

  • Numele complet: Jordan Kévin Amavi
  • Vârsta: 31 ani
  • Înălțimea: 176
  • Data nașterii: 09.03.1994
  • Locul nașterii: Toulon, Franţa
  • Naționalitatea: Franţa
Empty

Statistici Jordan Amavi în actualul sezon

Statistici generale 2025-2026
  • Meciuri jucate
    0
  • Minute jucate
    0
  • Goluri marcate
    0
  • Pase decisive
    0
  • Cartonașe galbene
    0
  • Cartonașe roșii
    0
Statisticile jucătorului Jordan Amavi au fost actualizate pe data de 01.11.2025 la ora 01:56

Meciuri Jordan Amavi în sezonul 2025-2026

Meci
AS Saint-ÉtienneSt-Étienne
Olympique MarseilleMarseille
- 0 0 0 0 0
Olympique MarseilleMarseille
AngersAngers
- 6 0 0 0 0
MetzMetz
Olympique MarseilleMarseille
67 0 0 0 0
Legendă:
Titular
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonaș roșu

Statistici Jordan Amavi în sezoanele precedente