Kevin Long

Kevin Long

Carte de vizită: Kevin Long

Numele complet: Kevin Long

Vârsta: 29 ani

Înălțimea: 188

Data nașterii: 18.08.1990

Locul nașterii: Cork, Irlanda

Naționalitatea: Irlanda

Statistici Kevin Long în actualul sezon

Această rubrică este în reconstrucție

Statistici Kevin Long în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
BurnleyPremier League65130100
BurnleyUEFA Europa League33000020
BurnleyFA Cup21800010
BurnleyLeague Cup1901010
Rep. Of IrelandUEFA Nations League32550010
Rep. Of IrelandWC Qualification Europe2900000

2017-2018

EchipaCompetiție
BurnleyPremier League1614401210
BurnleyLeague Cup22100020
BurnleyFA Cup1900000

2016-2017

EchipaCompetiție
BurnleyPremier League32700000
BurnleyLeague Cup11200000

2015-2016

EchipaCompetiție
Milton Keynes DonsChampionship21800000
BarnsleyLeague One119832021

2014-2015

EchipaCompetiție
BurnleyPremier League1200000
BurnleyLeague Cup1900000

2013-2014

EchipaCompetiție
BurnleyChampionship74570000
BurnleyLeague Cup32700000
BurnleyFA Cup1901000

2012-2013

EchipaCompetiție
BurnleyChampionship1411720020
PortsmouthLeague One53980010

2011-2012

EchipaCompetiție
RochdaleLeague One1613770040
Accrington STLeague Two2421604011
Accrington STLeague Cup1900000

2010-2011

EchipaCompetiție
Accrington STLeague Two159400041
Accrington STFA Cup21800000

Kevin Long la echipa națională

SezonCompetiție

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii