Steven Alzate
Carte de vizită: Steven Alzate
- Numele complet: Steven Alzate
- Vârsta: 26 ani
- Înălțimea: 180
- Data nașterii: 08.09.1998
- Locul nașterii: London, Anglia
- Naționalitatea: Columbia
Statistici Steven Alzate în actualul sezon
Statistici generale 2025-2026
- Meciuri jucate29
- Minute jucate1989
- Goluri marcate0
- Pase decisive1
- Cartonașe galbene2
- Cartonașe roșii0
Statisticile jucătorului Steven Alzate au fost actualizate pe data de 03.05.2025 la ora 17:03
Meciuri Steven Alzate în sezonul 2025-2026
| Meci | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Legendă:
Titular
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonaș roșu
Statistici Steven Alzate în sezoanele precedente
2022
| Echipa | Competiție | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 Division One | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
| League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Jupiler Pro League | 27 | 2219 | 3 | 3 | 6 | 0 | |
| Cup | 2 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Legendă:
Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive