Grupa A1

Clasament grupa A1

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Danemarca
    4
    3
    0
    1
    6
    3
    +3
    9
    • V
    • Î
    • V
    • V
  • 2.
    Croația
    4
    2
    1
    1
    3
    4
    -1
    7
    • V
    • V
    • E
    • Î
  • 3.
    Austria
    4
    1
    1
    2
    5
    5
    0
    4
    • Î
    • E
    • Î
    • V
  • 4.
    Franța
    4
    0
    2
    2
    3
    5
    -2
    2
    • Î
    • E
    • E
    • Î

Meciuri grupa A1

  • Grupa A1
    Vineri, 3 iun. 2022
    Croația
    0-3
    Austria
  • Grupa A1
    Vineri, 3 iun. 2022
    Franța
    1-2
    Danemarca
  • Grupa A1
    Luni, 6 iun. 2022
    Austria
    1-2
    Danemarca
  • Grupa A1
    Luni, 6 iun. 2022
    Croația
    1-1
    Franța
  • Grupa A1
    Vineri, 10 iun. 2022
    Austria
    1-1
    Franța
  • Grupa A1
    Vineri, 10 iun. 2022
    Danemarca
    0-1
    Croația
  • Grupa A1
    Luni, 13 iun. 2022
    Danemarca
    2-0
    Austria
  • Grupa A1
    Luni, 13 iun. 2022
    Franța
    0-1
    Croația
  • Grupa A1
    Joi, 22 sep. 2022
    Croația
    21:45
    Danemarca
  • Grupa A1
    Joi, 22 sep. 2022
    Franța
    21:45
    Austria
  • Grupa A1
    Duminică, 25 sep. 2022
    Austria
    21:45
    Croația
  • Grupa A1
    Duminică, 25 sep. 2022
    Danemarca
    21:45
    Franța

Grupa A2

Clasament grupa A2

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Spania
    4
    2
    2
    0
    6
    3
    +3
    8
    • V
    • V
    • E
    • E
  • 2.
    Portugalia
    4
    2
    1
    1
    7
    2
    +5
    7
    • Î
    • V
    • V
    • E
  • 3.
    Cehia
    4
    1
    1
    2
    4
    7
    -3
    4
    • Î
    • Î
    • E
    • V
  • 4.
    Elveția
    4
    1
    0
    3
    2
    7
    -5
    3
    • V
    • Î
    • Î
    • Î

Meciuri grupa A2

  • Grupa A2
    Joi, 2 iun. 2022
    Cehia
    2-1
    Elveția
  • Grupa A2
    Joi, 2 iun. 2022
    Spania
    1-1
    Portugalia
  • Grupa A2
    Duminică, 5 iun. 2022
    Cehia
    2-2
    Spania
  • Grupa A2
    Duminică, 5 iun. 2022
    Portugalia
    4-0
    Elveția
  • Grupa A2
    Joi, 9 iun. 2022
    Portugalia
    2-0
    Cehia
  • Grupa A2
    Joi, 9 iun. 2022
    Elveția
    0-1
    Spania
  • Grupa A2
    Duminică, 12 iun. 2022
    Spania
    2-0
    Cehia
  • Grupa A2
    Duminică, 12 iun. 2022
    Elveția
    1-0
    Portugalia
  • Grupa A2
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Cehia
    21:45
    Portugalia
  • Grupa A2
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Spania
    21:45
    Elveția
  • Grupa A2
    Marţi, 27 sep. 2022
    Portugalia
    21:45
    Spania
  • Grupa A2
    Marţi, 27 sep. 2022
    Elveția
    21:45
    Cehia

Grupa A3

Clasament grupa A3

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Ungaria
    4
    2
    1
    1
    7
    3
    +4
    7
    • V
    • E
    • Î
    • V
  • 2.
    Germania
    4
    1
    3
    0
    8
    5
    +3
    6
    • V
    • E
    • E
    • E
  • 3.
    Italia
    4
    1
    2
    1
    5
    7
    -2
    5
    • Î
    • E
    • V
    • E
  • 4.
    Anglia
    4
    0
    2
    2
    1
    6
    -5
    2
    • Î
    • E
    • E
    • Î

Meciuri grupa A3

  • Grupa A3
    Sâmbătă, 4 iun. 2022
    Ungaria
    1-0
    Anglia
  • Grupa A3
    Sâmbătă, 4 iun. 2022
    Italia
    1-1
    Germania
  • Grupa A3
    Marţi, 7 iun. 2022
    Germania
    1-1
    Anglia
  • Grupa A3
    Marţi, 7 iun. 2022
    Italia
    2-1
    Ungaria
  • Grupa A3
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Anglia
    0-0
    Italia
  • Grupa A3
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Ungaria
    1-1
    Germania
  • Grupa A3
    Marţi, 14 iun. 2022
    Anglia
    0-4
    Ungaria
  • Grupa A3
    Marţi, 14 iun. 2022
    Germania
    5-2
    Italia
  • Grupa A3
    Vineri, 23 sep. 2022
    Germania
    21:45
    Ungaria
  • Grupa A3
    Vineri, 23 sep. 2022
    Italia
    21:45
    Anglia
  • Grupa A3
    Luni, 26 sep. 2022
    Anglia
    21:45
    Germania
  • Grupa A3
    Luni, 26 sep. 2022
    Ungaria
    21:45
    Italia

Grupa A4

Clasament grupa A4

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Olanda
    4
    3
    1
    0
    11
    6
    +5
    10
    • V
    • E
    • V
    • V
  • 2.
    Belgia
    4
    2
    1
    1
    9
    6
    +3
    7
    • V
    • E
    • V
    • Î
  • 3.
    Polonia
    4
    1
    1
    2
    5
    10
    -5
    4
    • Î
    • E
    • Î
    • V
  • 4.
    Țara Galilor
    4
    0
    1
    3
    5
    8
    -3
    1
    • Î
    • E
    • Î
    • Î

Meciuri grupa A4

  • Grupa A4
    Miercuri, 1 iun. 2022
    Polonia
    2-1
    Țara Galilor
  • Grupa A4
    Vineri, 3 iun. 2022
    Belgia
    1-4
    Olanda
  • Grupa A4
    Miercuri, 8 iun. 2022
    Belgia
    6-1
    Polonia
  • Grupa A4
    Miercuri, 8 iun. 2022
    Țara Galilor
    1-2
    Olanda
  • Grupa A4
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Olanda
    2-2
    Polonia
  • Grupa A4
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Țara Galilor
    1-1
    Belgia
  • Grupa A4
    Marţi, 14 iun. 2022
    Olanda
    3-2
    Țara Galilor
  • Grupa A4
    Marţi, 14 iun. 2022
    Polonia
    0-1
    Belgia
  • Grupa A4
    Joi, 22 sep. 2022
    Belgia
    21:45
    Țara Galilor
  • Grupa A4
    Joi, 22 sep. 2022
    Polonia
    21:45
    Olanda
  • Grupa A4
    Duminică, 25 sep. 2022
    Olanda
    21:45
    Belgia
  • Grupa A4
    Duminică, 25 sep. 2022
    Țara Galilor
    21:45
    Polonia

Grupa B1

Clasament grupa B1

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Ucraina
    3
    2
    1
    0
    5
    1
    +4
    7
    • E
    • V
    • V
  • 2.
    Scoția
    3
    2
    0
    1
    6
    4
    +2
    6
    • V
    • Î
    • V
  • 3.
    Irlanda
    4
    1
    1
    2
    4
    3
    +1
    4
    • E
    • V
    • Î
    • Î
  • 4.
    Armenia
    4
    1
    0
    3
    2
    9
    -7
    3
    • Î
    • Î
    • Î
    • V

Meciuri grupa B1

  • Grupa B1
    Sâmbătă, 4 iun. 2022
    Armenia
    1-0
    Irlanda
  • Grupa B1
    Miercuri, 8 iun. 2022
    Scoția
    2-0
    Armenia
  • Grupa B1
    Miercuri, 8 iun. 2022
    Irlanda
    0-1
    Ucraina
  • Grupa B1
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Irlanda
    3-0
    Scoția
  • Grupa B1
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Ucraina
    3-0
    Armenia
  • Grupa B1
    Marţi, 14 iun. 2022
    Armenia
    1-4
    Scoția
  • Grupa B1
    Marţi, 14 iun. 2022
    Ucraina
    1-1
    Irlanda
  • Grupa B1
    Miercuri, 21 sep. 2022
    Scoția
    21:45
    Ucraina
  • Grupa B1
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Armenia
    19:00
    Ucraina
  • Grupa B1
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Scoția
    21:45
    Irlanda
  • Grupa B1
    Marţi, 27 sep. 2022
    Irlanda
    21:45
    Armenia
  • Grupa B1
    Marţi, 27 sep. 2022
    Ucraina
    21:45
    Scoția

Grupa B2

Clasament grupa B2

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Israel
    3
    1
    2
    0
    6
    5
    +1
    5
    • E
    • V
    • E
  • 2.
    Islanda
    3
    0
    3
    0
    5
    5
    0
    3
    • E
    • E
    • E
  • 3.
    Albania
    2
    0
    1
    1
    2
    3
    -1
    1
    • Î
    • E
  • 4.
    Rusia
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    •  

Meciuri grupa B2

  • Grupa B2
    Joi, 2 iun. 2022
    Albania
    21:45
    Rusia
    anulat
  • Grupa B2
    Joi, 2 iun. 2022
    Israel
    2-2
    Islanda
  • Grupa B2
    Luni, 6 iun. 2022
    Islanda
    1-1
    Albania
  • Grupa B2
    Luni, 6 iun. 2022
    Israel
    :
    Rusia
  • Grupa B2
    Vineri, 10 iun. 2022
    Albania
    1-2
    Israel
  • Grupa B2
    Vineri, 10 iun. 2022
    Rusia
    :
    Islanda
  • Grupa B2
    Luni, 13 iun. 2022
    Islanda
    2-2
    Israel
  • Grupa B2
    Luni, 13 iun. 2022
    Rusia
    :
    Albania
  • Grupa B2
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Islanda
    :
    Rusia
  • Grupa B2
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Israel
    21:45
    Albania
  • Grupa B2
    Marţi, 27 sep. 2022
    Albania
    21:45
    Islanda
  • Grupa B2
    Marţi, 27 sep. 2022
    Rusia
    :
    Israel

Grupa B3

Clasament grupa B3

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Bosnia
    4
    2
    2
    0
    6
    4
    +2
    8
    • V
    • E
    • V
    • E
  • 2.
    Muntenegru
    4
    2
    1
    1
    6
    3
    +3
    7
    • V
    • E
    • Î
    • V
  • 3.
    Finlanda
    4
    1
    1
    2
    5
    5
    0
    4
    • Î
    • Î
    • V
    • E
  • 4.
    România
    4
    1
    0
    3
    1
    6
    -5
    3
    • Î
    • V
    • Î
    • Î

Meciuri grupa B3

  • Grupa B3
    Sâmbătă, 4 iun. 2022
    Finlanda
    1-1
    Bosnia
  • Grupa B3
    Sâmbătă, 4 iun. 2022
    Muntenegru
    2-0
    România
  • Grupa B3
    Marţi, 7 iun. 2022
    Bosnia
    1-0
    România
  • Grupa B3
    Marţi, 7 iun. 2022
    Finlanda
    2-0
    Muntenegru
  • Grupa B3
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Muntenegru
    1-1
    Bosnia
  • Grupa B3
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    România
    1-0
    Finlanda
  • Grupa B3
    Marţi, 14 iun. 2022
    Bosnia
    3-2
    Finlanda
  • Grupa B3
    Marţi, 14 iun. 2022
    România
    0-3
    Muntenegru
  • Grupa B3
    Vineri, 23 sep. 2022
    Bosnia
    21:45
    Muntenegru
  • Grupa B3
    Vineri, 23 sep. 2022
    Finlanda
    21:45
    România
  • Grupa B3
    Luni, 26 sep. 2022
    Muntenegru
    21:45
    Finlanda
  • Grupa B3
    Luni, 26 sep. 2022
    România
    21:45
    Bosnia

Grupa B4

Clasament grupa B4

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Norvegia
    4
    3
    1
    0
    6
    3
    +3
    10
    • V
    • E
    • V
    • V
  • 2.
    Serbia
    4
    2
    1
    1
    7
    4
    +3
    7
    • E
    • V
    • V
    • Î
  • 3.
    Suedia
    4
    1
    0
    3
    5
    6
    -1
    3
    • Î
    • Î
    • Î
    • V
  • 4.
    Slovenia
    4
    0
    2
    2
    3
    8
    -5
    2
    • E
    • E
    • Î
    • Î

Meciuri grupa B4

  • Grupa B4
    Joi, 2 iun. 2022
    Serbia
    0-1
    Norvegia
  • Grupa B4
    Joi, 2 iun. 2022
    Slovenia
    0-2
    Suedia
  • Grupa B4
    Duminică, 5 iun. 2022
    Serbia
    4-1
    Slovenia
  • Grupa B4
    Duminică, 5 iun. 2022
    Suedia
    1-2
    Norvegia
  • Grupa B4
    Joi, 9 iun. 2022
    Norvegia
    0-0
    Slovenia
  • Grupa B4
    Joi, 9 iun. 2022
    Suedia
    0-1
    Serbia
  • Grupa B4
    Duminică, 12 iun. 2022
    Norvegia
    3-2
    Suedia
  • Grupa B4
    Duminică, 12 iun. 2022
    Slovenia
    2-2
    Serbia
  • Grupa B4
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Slovenia
    19:00
    Norvegia
  • Grupa B4
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Serbia
    21:45
    Suedia
  • Grupa B4
    Marţi, 27 sep. 2022
    Norvegia
    21:45
    Serbia
  • Grupa B4
    Marţi, 27 sep. 2022
    Suedia
    21:45
    Slovenia

Grupa C1

Clasament grupa C1

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Turcia
    4
    4
    0
    0
    14
    0
    +14
    12
    • V
    • V
    • V
    • V
  • 2.
    Luxemburg
    4
    2
    1
    1
    5
    4
    +1
    7
    • E
    • Î
    • V
    • V
  • 3.
    Insulele Feroe
    4
    1
    1
    2
    4
    8
    -4
    4
    • E
    • V
    • Î
    • Î
  • 4.
    Lituania
    4
    0
    0
    4
    1
    12
    -11
    0
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î

Meciuri grupa C1

  • Grupa C1
    Sâmbătă, 4 iun. 2022
    Lituania
    0-2
    Luxemburg
  • Grupa C1
    Sâmbătă, 4 iun. 2022
    Turcia
    4-0
    Insulele Feroe
  • Grupa C1
    Marţi, 7 iun. 2022
    Insulele Feroe
    0-1
    Luxemburg
  • Grupa C1
    Marţi, 7 iun. 2022
    Lituania
    0-6
    Turcia
  • Grupa C1
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Insulele Feroe
    2-1
    Lituania
  • Grupa C1
    Sâmbătă, 11 iun. 2022
    Luxemburg
    0-2
    Turcia
  • Grupa C1
    Marţi, 14 iun. 2022
    Luxemburg
    2-2
    Insulele Feroe
  • Grupa C1
    Marţi, 14 iun. 2022
    Turcia
    2-0
    Lituania
  • Grupa C1
    Joi, 22 sep. 2022
    Lituania
    21:45
    Insulele Feroe
  • Grupa C1
    Joi, 22 sep. 2022
    Turcia
    21:45
    Luxemburg
  • Grupa C1
    Duminică, 25 sep. 2022
    Insulele Feroe
    21:45
    Turcia
  • Grupa C1
    Duminică, 25 sep. 2022
    Luxemburg
    21:45
    Lituania

Grupa C2

Clasament grupa C2

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Grecia
    4
    4
    0
    0
    7
    0
    +7
    12
    • V
    • V
    • V
    • V
  • 2.
    Kosovo
    4
    2
    0
    2
    5
    5
    0
    6
    • Î
    • V
    • Î
    • V
  • 3.
    Irlanda de N.
    4
    0
    2
    2
    4
    6
    -2
    2
    • E
    • Î
    • E
    • Î
  • 4.
    Cipru
    4
    0
    2
    2
    2
    7
    -5
    2
    • E
    • Î
    • E
    • Î

Meciuri grupa C2

  • Grupa C2
    Joi, 2 iun. 2022
    Irlanda de N.
    0-1
    Grecia
  • Grupa C2
    Joi, 2 iun. 2022
    Cipru
    0-2
    Kosovo
  • Grupa C2
    Duminică, 5 iun. 2022
    Cipru
    0-0
    Irlanda de N.
  • Grupa C2
    Duminică, 5 iun. 2022
    Kosovo
    0-1
    Grecia
  • Grupa C2
    Joi, 9 iun. 2022
    Kosovo
    3-2
    Irlanda de N.
  • Grupa C2
    Joi, 9 iun. 2022
    Grecia
    3-0
    Cipru
  • Grupa C2
    Duminică, 12 iun. 2022
    Irlanda de N.
    2-2
    Cipru
  • Grupa C2
    Duminică, 12 iun. 2022
    Grecia
    2-0
    Kosovo
  • Grupa C2
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Irlanda de N.
    19:00
    Kosovo
  • Grupa C2
    Sâmbătă, 24 sep. 2022
    Cipru
    21:45
    Grecia
  • Grupa C2
    Marţi, 27 sep. 2022
    Grecia
    21:45
    Irlanda de N.
  • Grupa C2
    Marţi, 27 sep. 2022
    Kosovo
    21:45
    Cipru

Grupa C3

Clasament grupa C3

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Kazakhstan
    4
    3
    1
    0
    6
    2
    +4
    10
    • V
    • E
    • V
    • V
  • 2.
    Slovacia
    4
    2
    0
    2
    3
    3
    0
    6
    • Î
    • V
    • Î
    • V
  • 3.
    Azerbaidjan
    4
    1
    1
    2
    2
    3
    -1
    4
    • V
    • Î
    • E
    • Î
  • 4.
    Belarus
    4
    0
    2
    2
    1
    4
    -3
    2
    • Î
    • E
    • E
    • Î

Meciuri grupa C3

  • Grupa C3
    Vineri, 3 iun. 2022
    Kazakhstan
    2-0
    Azerbaidjan
  • Grupa C3
    Vineri, 3 iun. 2022
    Belarus
    0-1
    Slovacia
  • Grupa C3
    Luni, 6 iun. 2022
    Belarus
    0-0
    Azerbaidjan
  • Grupa C3
    Luni, 6 iun. 2022
    Slovacia
    0-1
    Kazakhstan
  • Grupa C3
    Vineri, 10 iun. 2022
    Azerbaidjan
    0-1
    Slovacia
  • Grupa C3
    Vineri, 10 iun. 2022
    Belarus
    1-1
    Kazakhstan
  • Grupa C3
    Luni, 13 iun. 2022
    Kazakhstan
    2-1
    Slovacia
  • Grupa C3
    Luni, 13 iun. 2022
    Azerbaidjan
    2-0
    Belarus
  • Grupa C3
    Joi, 22 sep. 2022
    Kazakhstan
    17:00
    Belarus
  • Grupa C3
    Joi, 22 sep. 2022
    Slovacia
    21:45
    Azerbaidjan
  • Grupa C3
    Duminică, 25 sep. 2022
    Slovacia
    19:00
    Belarus
  • Grupa C3
    Duminică, 25 sep. 2022
    Azerbaidjan
    19:00
    Kazakhstan

Grupa C4

Clasament grupa C4

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Georgia
    4
    3
    1
    0
    12
    2
    +10
    10
    • E
    • V
    • V
    • V
  • 2.
    Macedonia
    4
    2
    1
    1
    7
    4
    +3
    7
    • V
    • Î
    • V
    • E
  • 3.
    Bulgaria
    4
    0
    3
    1
    4
    7
    -3
    3
    • E
    • E
    • Î
    • E
  • 4.
    Gibraltar
    4
    0
    1
    3
    1
    11
    -10
    1
    • Î
    • E
    • Î
    • Î

Meciuri grupa C4

  • Grupa C4
    Joi, 2 iun. 2022
    Georgia
    4-0
    Gibraltar
  • Grupa C4
    Joi, 2 iun. 2022
    Bulgaria
    1-1
    Macedonia
  • Grupa C4
    Duminică, 5 iun. 2022
    Gibraltar
    0-2
    Macedonia
  • Grupa C4
    Duminică, 5 iun. 2022
    Bulgaria
    2-5
    Georgia
  • Grupa C4
    Joi, 9 iun. 2022
    Gibraltar
    1-1
    Bulgaria
  • Grupa C4
    Joi, 9 iun. 2022
    Macedonia
    0-3
    Georgia
  • Grupa C4
    Duminică, 12 iun. 2022
    Georgia
    0-0
    Bulgaria
  • Grupa C4
    Duminică, 12 iun. 2022
    Macedonia
    4-0
    Gibraltar
  • Grupa C4
    Vineri, 23 sep. 2022
    Georgia
    19:00
    Macedonia
  • Grupa C4
    Vineri, 23 sep. 2022
    Bulgaria
    21:45
    Gibraltar
  • Grupa C4
    Luni, 26 sep. 2022
    Gibraltar
    21:45
    Georgia
  • Grupa C4
    Luni, 26 sep. 2022
    Macedonia
    21:45
    Bulgaria

Grupa D1

Clasament grupa D1

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Letonia
    4
    4
    0
    0
    10
    2
    +8
    12
    • V
    • V
    • V
    • V
  • 2.
    Moldova
    4
    2
    1
    1
    6
    5
    +1
    7
    • V
    • Î
    • E
    • V
  • 3.
    Andorra
    4
    1
    1
    2
    3
    6
    -3
    4
    • Î
    • V
    • E
    • Î
  • 4.
    Liechtenstein
    4
    0
    0
    4
    1
    7
    -6
    0
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î

Meciuri grupa D1

  • Grupa D1
    Vineri, 3 iun. 2022
    Letonia
    3-0
    Andorra
  • Grupa D1
    Vineri, 3 iun. 2022
    Liechtenstein
    0-2
    Moldova
  • Grupa D1
    Luni, 6 iun. 2022
    Letonia
    1-0
    Liechtenstein
  • Grupa D1
    Luni, 6 iun. 2022
    Andorra
    0-0
    Moldova
  • Grupa D1
    Vineri, 10 iun. 2022
    Andorra
    2-1
    Liechtenstein
  • Grupa D1
    Vineri, 10 iun. 2022
    Moldova
    2-4
    Letonia
  • Grupa D1
    Marţi, 14 iun. 2022
    Liechtenstein
    0-2
    Letonia
  • Grupa D1
    Marţi, 14 iun. 2022
    Moldova
    2-1
    Andorra
  • Grupa D1
    Joi, 22 sep. 2022
    Liechtenstein
    21:45
    Andorra
  • Grupa D1
    Joi, 22 sep. 2022
    Letonia
    21:45
    Moldova
  • Grupa D1
    Duminică, 25 sep. 2022
    Andorra
    16:00
    Letonia
  • Grupa D1
    Duminică, 25 sep. 2022
    Moldova
    16:00
    Liechtenstein

Grupa D2

Clasament grupa D2

  • #.
    Echipa
    M
    V
    E
    Î
    Gm
    Gp
    +/-
    Pct
    Ultimele 5
    Urm.
  • 1.
    Estonia
    2
    2
    0
    0
    4
    1
    +3
    6
    • V
    • V
  • 2.
    Malta
    3
    2
    0
    1
    4
    2
    +2
    6
    • V
    • Î
    • V
  • 3.
    San Marino
    3
    0
    0
    3
    0
    5
    -5
    0
    • Î
    • Î
    • Î
  • 4.
    Liechtenstein
    4
    0
    0
    4
    1
    7
    -6
    0
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î

Meciuri grupa D2

  • Grupa D2
    Joi, 2 iun. 2022
    Estonia
    2-0
    San Marino
  • Grupa D2
    Duminică, 5 iun. 2022
    San Marino
    0-2
    Malta
  • Grupa D2
    Joi, 9 iun. 2022
    Malta
    1-2
    Estonia
  • Grupa D2
    Duminică, 12 iun. 2022
    Malta
    1-0
    San Marino
  • Grupa D2
    Vineri, 23 sep. 2022
    Estonia
    21:45
    Malta
  • Grupa D2
    Luni, 26 sep. 2022
    San Marino
    21:45
    Estonia