Michy Batshuayi

Michy Batshuayi

Carte de vizită: Michy Batshuayi

Numele complet: Michy Batshuayi Tunga

Vârsta: 26 ani

Înălțimea: 184

Data nașterii: 02.10.1993

Locul nașterii: Brussel, Belgia

Naționalitatea: Belgia

Chelsea

Statistici Michy Batshuayi în actualul sezon

Statistici în Premier League 2019-2020
Meciuri jucate
Minute jucate
141
Goluri marcate
1
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 7%
    Minute
  • 5%
    Participare la goluri
Statistici în Champions League 2019-2020
Meciuri jucate
Minute jucate
88
Goluri marcate
1
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 16%
    Minute
  • 9%
    Participare la goluri
Statistici în EFL Cup 2019-2020
Meciuri jucate
Minute jucate
168
Goluri marcate
3
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 100%
    Titular
  • 93%
    Minute
  • 50%
    Participare la goluri
Statistici în FA Cup 2019-2020
Meciuri jucate
Minute jucate
90
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 100%
    Titular
  • 100%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri

Meciuri Michy Batshuayi în sezonul 2019-2020

Ech.vsScor
Brighton (D)
1-1
-00000
Nottingham Forest (A)
2-0
-900000
Burnley (A)
3-0
-00000
Newcastle (D)
1-0
-110000
Ech.vsScor
Aston Villa (A)
2-1
-80000
Everton (D)
3-1
-90000
Lille (A)
2-1
-190000
Bournemouth (A)
0-1
-130000
Tottenham (D)
0-2
-110000
Southampton (A)
0-2
-00000
Arsenal (D)
1-2
-00000
Ech.vsScor
Watford (D)
1-2
-30000
Ajax Amsterdam (A)
4-4
-40000
Crystal Palace (A)
2-0
-180000
Man.City (D)
2-1
-180000
Valencia (D)
2-2
-450000
West Ham (A)
0-1
-00000
Ech.vsScor
Lille (D)
1-2
-00000
Southampton (D)
1-4
-71000
Newcastle (A)
1-0
-00000
Ajax Amsterdam (D)
0-1
-201000
Burnley (D)
2-4
-00000
Man.United (A)
1-2
-781010
Ech.vsScor
Wolves (D)
2-5
-140100
Valencia (A)
0-1
-00000
Liverpool (A)
1-2
-140000
Grimsby (A)
7-1
-902100
Brighton (A)
2-0
-70000
Ech.vsScor
Man.United (D)
4-0
------
Liverpool (D)
2-2
-00000
Leicester (A)
1-1
------
Norwich City (D)
2-3
-00000
Sheffield Utd. (A)
2-2
-80000

Statistici Michy Batshuayi în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
Crystal PalacePremier League117565000
Crystal PalaceFA Cup21651000
ValenciaLa Liga155191030
ValenciaUEFA Champions League53461010
ValenciaCopa del Rey31801000

2017-2018

EchipaCompetiție
DortmundBundesliga108377120
DortmundUEFA Europa League43312010
ChelseaPremier League123532100
ChelseaLeague Cup52763000
ChelseaUEFA Champions League41222000
ChelseaFA Cup32453000

2016-2017

EchipaCompetiție
ChelseaPremier League202365100
ChelseaFA Cup52432200
ChelseaLeague Cup32242000

2015-2016

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 136302717980
MarseilleUEFA Europa League75544010
MarseilleCoupe de France54772000
MarseilleCoupe de la Ligue21830000

2014-2015

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 1268969010
MarseilleCoupe de la Ligue1901000
MarseilleCoupe de France11200000

2013-2014

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A38304621060
Standard LiegeUEFA Europa League106312020
Standard LiegeCup1900000

2012-2013

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A34221212020
Standard LiegeCup21020001

2011-2012

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A2312166001
Standard LiegeUEFA Europa League71241000
Standard LiegeCup21322000
Standard LiegeUEFA Champions League160000

2010-2011

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A280000

Michy Batshuayi la echipa națională

SezonCompetiție
2020EC Qualification42873100
2018-2019UEFA Nations League21152000
2018WC Qualification Europe51811010
2018World Cup31121000
2016EC Qualification1131000
2016European Championship2211010

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii