Michy Batshuayi

Michy Batshuayi

Carte de vizită: Michy Batshuayi

Numele complet: Michy Batshuayi Tunga

Vârsta: 26 ani

Înălțimea: 184

Data nașterii: 02.10.1993

Locul nașterii: Brussel, Belgia

Naționalitatea: Belgia

Chelsea

Statistici Michy Batshuayi în actualul sezon

Statistici în Premier League 2019-2020
Meciuri jucate
16
Minute jucate
240
Goluri marcate
1
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 3%
    Titular
  • 9%
    Minute
  • 4%
    Participare la goluri
Statistici în Champions League 2019-2020
Meciuri jucate
4
Minute jucate
88
Goluri marcate
1
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 14%
    Minute
  • 9%
    Participare la goluri
Statistici în FA Cup 2019-2020
Meciuri jucate
2
Minute jucate
180
Goluri marcate
1
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 67%
    Titular
  • 67%
    Minute
  • 17%
    Participare la goluri
Statistici în EFL Cup 2019-2020
Meciuri jucate
2
Minute jucate
168
Goluri marcate
3
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 100%
    Titular
  • 93%
    Minute
  • 50%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Michy Batshuayi au fost actualizate pe data de 08.03.2020 la ora 18:07

Meciuri Michy Batshuayi în sezonul 2019-2020

Ech.vsScor
Liverpool (A)-00000
Everton (A)-00000
Leicester (D)
:
------
Ech.vsScor
Leicester (D)-00000
Man.United (A)-680000
Tottenham (A)------
Bayern (A)------
Bournemouth (D)-190000
Ech.vsScor
Brighton (D)-00000
Nottingham Forest (A)-900000
Burnley (A)-00000
Newcastle (D)-110000
Arsenal (A)-120000
Hull City (D)-901000
Ech.vsScor
Aston Villa (A)-80000
Everton (D)-90000
Lille (A)-190000
Bournemouth (A)-130000
Tottenham (D)-110000
Southampton (A)-00000
Arsenal (D)-00000
Ech.vsScor
Watford (D)-30000
Ajax (A)-40000
Crystal Palace (A)-180000
Man.City (D)-180000
Valencia (D)-450000
West Ham (A)-00000
Ech.vsScor
Lille (D)-00000
Southampton (D)-71000
Newcastle (A)-00000
Ajax (D)-201000
Burnley (D)-00000
Man.United (A)-781010
Ech.vsScor
Wolves (D)-140100
Valencia (A)-00000
Liverpool (A)-140000
Grimsby (A)-902100
Brighton (A)-70000
Ech.vsScor
Man.United (D)------
Liverpool (D)-00000
Leicester (A)------
Norwich City (D)-00000
Sheffield Utd. (A)-80000

Statistici Michy Batshuayi în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
Crystal PalacePremier League117565000
Crystal PalaceFA Cup21651000
ValenciaLa Liga155191030
ValenciaUEFA Champions League53461010
ValenciaCopa del Rey31801000

2017-2018

EchipaCompetiție
DortmundBundesliga108377120
DortmundUEFA Europa League43312010
ChelseaPremier League123532100
ChelseaLeague Cup52763000
ChelseaUEFA Champions League41222000
ChelseaFA Cup32453000

2016-2017

EchipaCompetiție
ChelseaPremier League202365100
ChelseaFA Cup52432200
ChelseaLeague Cup32242000

2015-2016

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 136302717980
MarseilleUEFA Europa League75544010
MarseilleCoupe de France54772000
MarseilleCoupe de la Ligue21830000

2014-2015

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 1268969010
MarseilleCoupe de la Ligue1901000
MarseilleCoupe de France11200000

2013-2014

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A38304621060
Standard LiegeUEFA Europa League106312020
Standard LiegeCup1900000

2012-2013

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A34221212020
Standard LiegeCup21020001

2011-2012

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A2312166001
Standard LiegeUEFA Europa League71241000
Standard LiegeCup21322000
Standard LiegeUEFA Champions League160000

2010-2011

EchipaCompetiție
Standard LiegeFirst Division A280000

Michy Batshuayi la echipa națională

SezonCompetiție
2020EC Qualification42873100
2018-2019UEFA Nations League21152000
2018WC Qualification Europe51811010
2018World Cup31121000
2016EC Qualification1131000
2016European Championship2211010

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii