Michy Batshuayi

Michy Batshuayi

Carte de vizită: Michy Batshuayi

Numele complet: Michy Batshuayi Tunga

Vârsta: 27 ani

Înălțimea: 184

Data nașterii: 02.10.1993

Locul nașterii: Brussel, Belgia

Naționalitatea: Belgia

Crystal Palace

Statistici Michy Batshuayi în actualul sezon

Statistici în Premier League 2020-2021
Meciuri jucate
6
Minute jucate
373
Goluri marcate
0
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 44%
    Titular
  • 46%
    Minute
  • 8%
    Participare la goluri
Statistici în EFL Cup 2020-2021
Meciuri jucate
1
Minute jucate
90
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 100%
    Titular
  • 100%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Michy Batshuayi au fost actualizate pe data de 24.11.2020 la ora 03:06

Meciuri Michy Batshuayi în sezonul 2020-2021

Ech.vsScor
Leeds (A)-00000
Burnley (D)-900000
Ech.vsScor
Chelsea (D)------
Brighton (A)-830000
Fulham (D)-900100
Wolves (D)-840000
Ech.vsScor
10 septembrie 2020: TRANSFER de la Chelsea la Crystal Palace
Southampton (A)
1-0
-00000
Bournemouth (D)
0-0
-900000
Man.United (D)
1-3
-100000
Everton (A)
1-2
-160000

Statistici Michy Batshuayi în sezoanele precedente

2019-2020

EchipaCompetiție
ChelseaPremier League162261100
ChelseaUEFA Champions League4841000
ChelseaFA Cup21801000
ChelseaLeague Cup21683110

2018-2019

EchipaCompetiție
ValenciaPrimera Division155191030
ValenciaUEFA Champions League53461010
ValenciaCopa del Rey31801000
Crystal PalacePremier League117565000
Crystal PalaceFA Cup21651000

2017-2018

EchipaCompetiție
ChelseaPremier League123532100
ChelseaLeague Cup52763000
ChelseaUEFA Champions League41222000
ChelseaFA Cup32453000
DortmundBundesliga 1108377120
DortmundUEFA Europa League43312010

2016-2017

EchipaCompetiție
ChelseaPremier League202365100
ChelseaFA Cup52432200
ChelseaLeague Cup32242000

2015-2016

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 136293717980
MarseilleUEFA Europa League75544010
MarseilleCoupe de France54772000
MarseilleCoupe de la Ligue21830000

2014-2015

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 1268969010
MarseilleCoupe de la Ligue1901000
MarseilleCoupe de France11200000

2013-2014

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League38304621060
Standard LiegeStandard LiegeUEFA Europa League106312020
Standard LiegeStandard LiegeCup1900000

2012-2013

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League34221212020
Standard LiegeStandard LiegeCup21020001

2011-2012

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League2312166001
Standard LiegeStandard LiegeUEFA Europa League71241000
Standard LiegeStandard LiegeCup21322000
Standard LiegeStandard LiegeUEFA Champions League160000

2010-2011

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League280000

Michy Batshuayi la echipa națională

SezonCompetiție
2020Euro Championship63784110
2018-2019UEFA Nations League21152000
2018World Cup31121000
2018World Cup - Qualification Europe51811010
2016Euro Championship1131000

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii