Michy Batshuayi

Michy Batshuayi

Carte de vizită: Michy Batshuayi

Numele complet: Michy Batshuayi Tunga

Vârsta: 27 ani

Înălțimea: 184

Data nașterii: 02.10.1993

Locul nașterii: Brussel, Belgia

Naționalitatea: Belgia

Crystal Palace

Statistici Michy Batshuayi în actualul sezon

Statistici în Premier League 2020-2021
Meciuri jucate
16
Minute jucate
707
Goluri marcate
1
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 26%
    Titular
  • 29%
    Minute
  • 7%
    Participare la goluri
Statistici în FA Cup 2020-2021
Meciuri jucate
1
Minute jucate
85
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 100%
    Titular
  • 94%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statistici în EFL Cup 2020-2021
Meciuri jucate
1
Minute jucate
90
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 100%
    Titular
  • 100%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Michy Batshuayi au fost actualizate pe data de 04.03.2021 la ora 01:53

Meciuri Michy Batshuayi în sezonul 2020-2021

Ech.vsScor
Man.United (A)-00000
Ech.vsScor
Newcastle (D)-730000
Leeds (D)-260000
Burnley (A)-620000
Brighton (D)-00000
Fulham (A)-00000
Ech.vsScor
Sheffield Utd. (A)-00000
Wolves (D)-850000
Arsenal (D)-00000
Man.City (D)-120000
West Ham (A)-251000
Wolves (A)-790000
Ech.vsScor
West Brom (D)-100000
Tottenham (A)-00000
West Ham (D)-00000
Liverpool (A)-220000
Aston Villa (D)-160000
Leicester (A)-00000
Ech.vsScor
Leeds (A)-00000
Burnley (D)-900000
Newcastle (A)-90000
Ech.vsScor
Chelsea (D)------
Brighton (A)-830000
Fulham (D)-900100
Wolves (D)-840000
Ech.vsScor
10 septembrie 2020: TRANSFER de la Chelsea la Crystal Palace
Southampton (A)
1-0
-00000
Bournemouth (D)
0-0
-900000
Man.United (D)
1-3
-100000
Everton (A)
1-2
-160000

Statistici Michy Batshuayi în sezoanele precedente

2019-2020

EchipaCompetiție
ChelseaPremier League162261100
ChelseaUEFA Champions League4841000
ChelseaLeague Cup21683110
ChelseaFA Cup21801000

2018-2019

EchipaCompetiție
Crystal PalacePremier League117565000
Crystal PalaceFA Cup21651000
ValenciaPrimera Division155191030
ValenciaUEFA Champions League53461010
ValenciaCopa del Rey31801000

2017-2018

EchipaCompetiție
DortmundBundesliga 1108377120
DortmundUEFA Europa League43312010
ChelseaPremier League123532100
ChelseaLeague Cup52763000
ChelseaUEFA Champions League41222000
ChelseaFA Cup32453000

2016-2017

EchipaCompetiție
ChelseaPremier League202365100
ChelseaFA Cup52432200
ChelseaLeague Cup32242000

2015-2016

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 136293717980
MarseilleUEFA Europa League75544010
MarseilleCoupe de France54772000
MarseilleCoupe de la Ligue21830000

2014-2015

EchipaCompetiție
MarseilleLigue 1268969010
MarseilleCoupe de France11200000
MarseilleCoupe de la Ligue1901000

2013-2014

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League38304621060
Standard LiegeStandard LiegeUEFA Europa League106312020
Standard LiegeStandard LiegeCup1900000

2012-2013

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League34221212020
Standard LiegeStandard LiegeCup21020001

2011-2012

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League2312166001
Standard LiegeStandard LiegeUEFA Europa League71241000
Standard LiegeStandard LiegeCup21322000
Standard LiegeStandard LiegeUEFA Champions League160000

2010-2011

EchipaCompetiție
Standard LiegeStandard LiegeJupiler Pro League280000

Michy Batshuayi la echipa națională

SezonCompetiție
2020Euro Championship63784110
2018-2019UEFA Nations League21152000
2018World Cup31121000
2018World Cup - Qualification Europe51811010
2016Euro Championship1131000

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii