Anthony Martial

Anthony Martial

Carte de vizită: Anthony Martial

Numele complet: Anthony Martial

Vârsta: 24 ani

Înălțimea: 181

Data nașterii: 05.12.1995

Locul nașterii: Massy, Franţa

Naționalitatea: Franţa

Manchester United

Statistici Anthony Martial în actualul sezon

Statistici în Premier League 2019-2020
Meciuri jucate
17
Minute jucate
1369
Goluri marcate
8
Pase decisive
3
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 70%
    Titular
  • 66%
    Minute
  • 31%
    Participare la goluri
Statistici în Europa League 2019-2020
Meciuri jucate
3
Minute jucate
209
Goluri marcate
2
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 50%
    Titular
  • 39%
    Minute
  • 20%
    Participare la goluri
Statistici în EFL Cup 2019-2020
Meciuri jucate
3
Minute jucate
125
Goluri marcate
1
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 25%
    Titular
  • 35%
    Minute
  • 14%
    Participare la goluri
Statistici în FA Cup 2019-2020
Meciuri jucate
1
Minute jucate
90
Goluri marcate
0
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 50%
    Titular
  • 50%
    Minute
  • 100%
    Participare la goluri

Meciuri Anthony Martial în sezonul 2019-2020

Ech.vsScor
Arsenal (D)
2-0
-900000
Wolves (D)
0-0
------
Man.City (A)
1-3
-100000
Norwich City (A)
4-0
-801000
Wolves (A)
1-0
-900100
Liverpool (D)
2-0
-900000
Burnley (A)
22:15
------
Ech.vsScor
Aston Villa (A)
2-2
-820000
Tottenham (A)
2-1
------
Man.City (D)
1-2
-741000
AZ Alkmaar (A)
4-0
-590000
Everton (A)
1-1
-900000
Colchester (A)
3-0
-901000
Watford (D)
2-0
-900000
Newcastle (A)
4-1
-672000
Burnley (D)
0-2
-891000
Ech.vsScor
Bournemouth (D)
1-0
-900000
Partizan (A)
3-0
-901000
Brighton (A)
3-1
-900200
Sheffield Utd. (D)
3-3
-850000
Astana (D)
2-1
------
Ech.vsScor
AZ Alkmaar (D)
0-0
------
Newcastle (D)
1-0
------
Liverpool (A)
1-1
-70000
Partizan (D)
0-1
-601000
Norwich City (D)
1-3
-751000
Chelsea (D)
1-2
-250000
Ech.vsScor
Leicester (A)
1-0
------
Astana (A)
1-0
------
West Ham (D)
2-0
------
Rochdale (A)
1-1
------
Arsenal (A)
1-1
------
Ech.vsScor
Chelsea (A)
4-0
-901010
Wolves (D)
1-1
-901000
Crystal Palace (A)
1-2
-900100
Southampton (D)
1-1
------

Statistici Anthony Martial în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League27162310220
Man.UnitedUEFA Champions League85071010
Man.UnitedFA Cup21081000
Man.UnitedLeague Cup1900000

2017-2018

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League3015839510
Man.UnitedUEFA Champions League83431200
Man.UnitedFA Cup41450100
Man.UnitedLeague Cup32671100

2016-2017

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League2515594620
Man.UnitedUEFA Europa League104401010
Man.UnitedFA Cup32421200
Man.UnitedLeague Cup32072000

2015-2016

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League31263211420
Man.UnitedFA Cup76412010
Man.UnitedUEFA Champions League65162010
Man.UnitedUEFA Europa League32701000
Man.UnitedLeague Cup2691000
AS MonacoLigue 132020100

2014-2015

EchipaCompetiție
AS MonacoLigue 13518249010
AS MonacoUEFA Champions League74150010
AS MonacoCoupe de France31722000
AS MonacoCoupe de la Ligue31521000

2013-2014

EchipaCompetiție
AS MonacoLigue 1115672000
AS MonacoCoupe de France31250000
AS MonacoCoupe de la Ligue1150000

2012-2013

EchipaCompetiție
LyonLigue 13470010
LyonUEFA Europa League1100000

Anthony Martial la echipa națională

SezonCompetiție
2018WC Qualification Europe2800000
2016European Championship3690000

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii