Anthony Martial

Anthony Martial

Carte de vizită: Anthony Martial

Numele complet: Anthony Martial

Vârsta: 25 ani

Înălțimea: 181

Data nașterii: 05.12.1995

Locul nașterii: Massy, Franţa

Naționalitatea: Franţa

Manchester United

Statistici Anthony Martial în actualul sezon

Statistici în Premier League 2020-2021
Meciuri jucate
15
Minute jucate
1067
Goluri marcate
2
Pase decisive
3
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
1
  • 68%
    Titular
  • 62%
    Minute
  • 14%
    Participare la goluri
Statistici în Champions League 2020-2021
Meciuri jucate
5
Minute jucate
429
Goluri marcate
2
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 83%
    Titular
  • 79%
    Minute
  • 20%
    Participare la goluri
Statistici în FA Cup 2020-2021
Meciuri jucate
2
Minute jucate
27
Goluri marcate
0
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 0%
    Titular
  • 15%
    Minute
  • 0%
    Participare la goluri
Statistici în EFL Cup 2020-2021
Meciuri jucate
2
Minute jucate
114
Goluri marcate
1
Pase decisive
1
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 25%
    Titular
  • 32%
    Minute
  • 25%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Anthony Martial au fost actualizate pe data de 24.01.2021 la ora 21:57

Meciuri Anthony Martial în sezonul 2020-2021

Ech.vsScor
Aston Villa (A)-901000
Man.City (A)-900000
Watford (A)-220000
Burnley (D)-900000
Liverpool (D)-610000
Fulham (D)-850000
Liverpool (A)-50000
Ech.vsScor
PSG (A)-790000
West Ham (D)-620000
RB Leipzig (D)------
Man.City (A)-170000
Sheffield Utd. (D)-901100
Leeds (A)-900200
Everton (D)-241110
Leicester (D)-750000
Wolves (A)-270000
Ech.vsScor
Arsenal (A)------
Istanbul BB (D)-901000
Everton (D)-820000
West Brom (A)-900000
Istanbul BB (A)-820000
Southampton (D)------
Ech.vsScor
Tottenham (A)-280001
Newcastle (D)------
PSG (D)-880000
Chelsea (A)------
RB Leipzig (A)-901100
Ech.vsScor
Crystal Palace (A)-900000
Luton (D)------
Brighton (D)-900000
Brighton (D)------

Statistici Anthony Martial în sezoanele precedente

2019-2020

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League32264017610
Man.UnitedUEFA Europa League74924000
Man.UnitedFA Cup52221300
Man.UnitedLeague Cup42131000

2018-2019

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League27162310220
Man.UnitedUEFA Champions League85071010
Man.UnitedFA Cup21081000
Man.UnitedLeague Cup1900000

2017-2018

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League3015839510
Man.UnitedUEFA Champions League83431200
Man.UnitedFA Cup41450100
Man.UnitedLeague Cup32671100

2016-2017

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League2515594620
Man.UnitedUEFA Europa League104401010
Man.UnitedFA Cup32421200
Man.UnitedLeague Cup32072000

2015-2016

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League31263211420
Man.UnitedFA Cup76412010
Man.UnitedUEFA Champions League65162010
Man.UnitedUEFA Europa League32701000
Man.UnitedLeague Cup2691000
AS MonacoLigue 132020100

2014-2015

EchipaCompetiție
AS MonacoLigue 13518249010
AS MonacoUEFA Champions League74150010
AS MonacoCoupe de France31722000
AS MonacoCoupe de la Ligue31521000

2013-2014

EchipaCompetiție
AS MonacoLigue 1115672000
AS MonacoCoupe de France31250000
AS MonacoCoupe de la Ligue1150000

2012-2013

EchipaCompetiție
LyonLigue 13470010
LyonUEFA Europa League1100000

Anthony Martial la echipa națională

SezonCompetiție
2018World Cup - Qualification Europe2800000
2016Euro Championship3690000

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii