Anthony Martial

Anthony Martial

Carte de vizită: Anthony Martial

Numele complet: Anthony Martial

Vârsta: 24 ani

Înălțimea: 181

Data nașterii: 05.12.1995

Locul nașterii: Massy, Franţa

Naționalitatea: Franţa

Manchester United

Statistici Anthony Martial în actualul sezon

Statistici în Premier League 2019-2020
Meciuri jucate
32
Minute jucate
2641
Goluri marcate
17
Pase decisive
6
Cartonașe galbene
1
Cartonașe roșii
0
  • 82%
    Titular
  • 77%
    Minute
  • 35%
    Participare la goluri
Statistici în FA Cup 2019-2020
Meciuri jucate
5
Minute jucate
225
Goluri marcate
1
Pase decisive
3
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 33%
    Titular
  • 39%
    Minute
  • 31%
    Participare la goluri
Statistici în Europa League 2019-2020
Meciuri jucate
5
Minute jucate
283
Goluri marcate
4
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 40%
    Titular
  • 31%
    Minute
  • 17%
    Participare la goluri
Statistici în EFL Cup 2019-2020
Meciuri jucate
4
Minute jucate
215
Goluri marcate
1
Pase decisive
0
Cartonașe galbene
0
Cartonașe roșii
0
  • 40%
    Titular
  • 48%
    Minute
  • 13%
    Participare la goluri
Statisticile jucătorului Anthony Martial au fost actualizate pe data de 06.08.2020 la ora 03:48

Meciuri Anthony Martial în sezonul 2019-2020

Ech.vsScor
Lask Linz (A)-71000
Ech.vsScor
Bournemouth (A)-801000
Aston Villa (D)-790100
Southampton (A)-901100
Crystal Palace (D)-901000
Chelsea (A)-460000
West Ham (A)-900100
Leicester (D)-900000
Ech.vsScor
Tottenham (D)-780000
Sheffield Utd. (A)-803000
Norwich City (D)-250100
Brighton (D)-780000
Ech.vsScor
Everton (D)-890000
Derby (D)-180000
Man.City (A)-781000
LASK Linz (D)------
Ech.vsScor
Wolves (A)-900000
Chelsea (D)-901000
Club Brugge (D)-671000
Watford (A)-801000
Club Brugge (A)------
Ech.vsScor
Arsenal (D)-900000
Wolves (D)------
Man.City (A)-100000
Norwich City (A)-801000
Wolves (A)-900100
Liverpool (D)-900000
Burnley (A)-900000
Tranmere (D)-461100
Man.City (D)-900000
Ech.vsScor
Aston Villa (A)-820000
Tottenham (A)------
Man.City (D)-741000
AZ Alkmaar (A)-590000
Everton (A)-900000
Colchester (A)-901000
Watford (D)-900000
Newcastle (A)-672000
Burnley (D)-891000
Ech.vsScor
Bournemouth (D)-900000
Partizan (A)-901000
Brighton (A)-900200
Sheffield Utd. (D)-850000
Astana (D)------
Ech.vsScor
AZ Alkmaar (D)------
Newcastle (D)------
Liverpool (A)-70000
Partizan (D)-601000
Norwich City (D)-751000
Chelsea (D)-250000
Ech.vsScor
Leicester (A)------
Astana (A)------
West Ham (D)------
Rochdale (A)------
Arsenal (A)------
Ech.vsScor
Chelsea (A)-901010
Wolves (D)-901000
Crystal Palace (A)-900100
Southampton (D)------

Statistici Anthony Martial în sezoanele precedente

2018-2019

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League27162310220
Man.UnitedUEFA Champions League85071010
Man.UnitedFA Cup21081000
Man.UnitedLeague Cup1900000

2017-2018

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League3015839510
Man.UnitedUEFA Champions League83431200
Man.UnitedFA Cup41450100
Man.UnitedLeague Cup32671100

2016-2017

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League2515594620
Man.UnitedUEFA Europa League104401010
Man.UnitedFA Cup32421200
Man.UnitedLeague Cup32072000

2015-2016

EchipaCompetiție
Man.UnitedPremier League31263211420
Man.UnitedFA Cup76412010
Man.UnitedUEFA Champions League65162010
Man.UnitedUEFA Europa League32701000
Man.UnitedLeague Cup2691000
AS MonacoLigue 132020100

2014-2015

EchipaCompetiție
AS MonacoLigue 13518249010
AS MonacoUEFA Champions League74150010
AS MonacoCoupe de France31722000
AS MonacoCoupe de la Ligue31521000

2013-2014

EchipaCompetiție
AS MonacoLigue 1115672000
AS MonacoCoupe de France31250000
AS MonacoCoupe de la Ligue1150000

2012-2013

EchipaCompetiție
LyonLigue 13470010
LyonUEFA Europa League1100000

Anthony Martial la echipa națională

SezonCompetiție
2018WC Qualification Europe2800000
2016European Championship3690000

Legendă:

Meciuri jucate
Minute jucate
Goluri marcate
Pase decisive
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii